O nas

 „FRESCO” DLA WŁOCHÓW OZNACZA „ŚWIEŻOŚĆ”, DLATEGO TEŻ ŚWIEŻOŚĆ  W NASZEJ KUCHNI JEST MYŚLĄ PRZEWODNIĄ.

W KARCIE MENU NASZEJ RESTAURACJI ZNAJDĄ PAŃSTWO WSZYSTKO TO CO NAJLEPSZE W KUCHNI WŁOSKIEJ: DUŻY WYBÓR PIZZY, PAST, SAŁATEK I RYBY Z DODATKIEM ŚWIEŻYCH ZIÓŁ, PARMEZANU, OLIWY Z OLIWEK LUB WŁOSKIEGO WINA. W NASZEJ OFERCIE ZNAJDĄ PAŃSTWO TAKŻE APETYCZNE PRZEKĄSKI M.IN: CARPACCIO, CROSTINI I CUKINIE W PANIERCE SEROWEJ ORAZ WYSZUKANE WINA. SPECJALNOŚCIĄ NASZĄ, OPRÓCZ PIZZY JEST WŁOSKI DESER TIRAMISU I AKSAMITNA PANNA COTTA Z KOMPOZYCJĄ OWOCÓW.

POMYSŁY CZERPIEMY GŁÓWNIE Z KUCHNI POŁUDNIOWEJ, LECZ NIE OGRANICZAMY SIĘ TYLKO DO TYCH REGIONÓW. ABY PODKREŚLIĆ LOKALNY CHARAKTER, PROPONUJEMY RÓWNIEŻ TYPOWO POLSKIE DANIA. OPRÓCZ TRADYCYJNYCH DAŃ MIĘSNYCH, ZNAJDZIECIE PAŃSTWO POTRAWY WYKORZYSTUJĄCE PRODUKTY SEZONOWE.

BY UMILIĆ PAŃSTWA POBYT WŚRÓD WYSTROJU PRZYPOMINAJĄCEGO ARCHITEKTURĘ RENESANSU WE WŁOSZECH, ORAZ PEJZAŻY WYKONANYCH TECHNIKĄ FRESK NA TYNKACH, NIE MOGLIBYŚMY ZAPOMNIEĆ O PRAWDZIWEJ, AROMATYCZNEJ WŁOSKIEJ KAWIE ZE ŚWIEŻO PALONYCH ZIAREN KAWOWCA. DLA NAJMŁODSZYCH I INNYCH  SMAKOSZY SŁODKOŚCI MAMY SZEROKĄ OFERTĘ PYSZNYCH DESERÓW LODOWYCH, ORAZ KOKTAJLI OWOCOWYCH. W TROSCE O NASZYCH GOSCI DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ, ABY SMAK NASZYCH POTRAW DOSTARCZAŁ WYJĄTKOWYCH DOZNAŃ, A WYSTRÓJ I ATMOSFERA POZWOLIŁA ODCZUĆ KLIMAT POŁUDNIOWEJ ITALII.

FRESCO TO SMAK, JAKOŚĆ I STYL